Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 249 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

IBA U NÁS: Rodinný dom na Malachovskej ceste, Radvaň

Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Malachovská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
206 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 435 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj rodinný dom na výbornom mieste na Malachovskej ceste v Banskej Bystrici v časti Stupy.

Rodinný dom je 3-podlažný, a pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek pričom na 1. N.P. sa nachádza vstupná miestnosť do domu, a bytová jednotka pozostávajúca z izby prepojenej s kuchynským kútom, spálne, kúpeľňa s WC, dvoma ďalšími miestnosťami a sušiarne v ktorej sa nachádza plynový kotol ktorý bol vymenený za nový v roku 2010. Toto podlažie bolo kompletne zrekonštruované v roku 2017. Na 1. poschodí sa nachádza chodba, tri izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a samostatné WC. Kúpeľňa a WC sú pôvodné ale zachovalé. V podkroví sa nachádzajú dve miestnosti z ktorých jedna je využívaná ako pracovňa a druhá je využívaná ako sklad. Za rodinným domom sa nachádza samostatne stojaca garáž pre dve autá. Na streche garáže ktorá je osadená do svahu je vybudovaný sklad. Výmera pozemku je 749 m2 a jedná sa o mierny juhovýchodný svah.

Rodinný dom bol postavený v roku 1970 ako tehlový, strešná krytina je plechová. V dome boli vymenené pôvodné okná v obytných miestnostiach za nové plastové, rozvody elektrickej energie sú realizované meďou. Dom je napojený na rozvod vody, elektrickej energie ako aj rozvod plynu a je napojený aj na verejnú kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza studňa o hĺbke 12 m v ktorej je pitná voda. Súčasťou kúpy je aj nábytok v dome okrem koženej sedačky a manželskej postele. Veľká časť nábytku je vstavaným nábytkom. Náklady spojené s bývaním sú vo výške 435 000 € plyn a 45 EUR elektrická energia + spotreba vody.

Rodinný dom je v dobrom technickom stave a je v súčasnosti využívaný. Po malých úpravách je ho možné využívať aj na podnikateľské účely alebo na spodnom podlaží ako ambulanciu lekára prípadne zubnú ambulanciu a na ďalších podlažiach na bývanie. Súčasťou rodinného domu je aj pozemok so záhradou o celkovej výmere 749 m2.