Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom s pozemkom 300 m2 predaj Banská Bystrica

Typ
Predaj
Ulica
Ponická Huta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 2-izbový murovaný rodinný dom s pozemkom 300 m2, ktorý sa nachádza len 15 km od Banskej Bystrice v obci Ponická Huta. Dom bol postavený v r. 1933 a je v pôvodnom stave. Kúrenie -lokálne palivové, príprava teplej vody nie je riešená. Strešná krytina sedlovej strechy - pozinkovaný plech. Prístupová cesta je asfaltová. Pivnica má veľkosť cca 8 m2

Dispozícia: 2 izby, kuchyňa, komora, drevená prístavba, dreváreň, prístrešok na 2 autá. Orientácia na južnú stranu. Slnečná záhrada sa nachádza v zadnej časti dvora.

IS: Elektroinštalácia je zavedená 230v/400v, voda-verejný vodovod . Odpad aktuálne nie je riešený. Dom je nutné zrekonštruovať.

Lokalita: v obci Poníky je ZŠ s MŠ, OÚ, Potraviny, reštaurácie, farnosť.

Energetický certifikát nebol vyhotovený. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.