Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 475 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom s pozemkom 2200 m2 Banská Bystrica

Typ
Predaj
Ulica
Ponická Huta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
11.09.2020
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj veľký pozemok s rozlohou 2200 m2 na ktorom je postavený rodinný dom. Na pozemku je záhrada aj ovocné stromy. Nachádza sa 17 km od mesta Banská Bystrica v obci Ponická Huta. Dom má cca 90 rokov. V 80.rokoch bola robená strecha-škridla, kúrenie na pevné palivo kombinované s elektrickým. Podkrovie je zdravé,po menších opravách je možné ho zobytniť.

Zastavaná plocha a nádvorie tvoria 843 m2. Obytná plocha je 225 m2. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce a má výbornú polohu v tichom prostredí.

Dom má dve kuchyne,päť izieb plus jedna miestnosť a kotolňa. Na pozemku je postavená garáž aj pivničné priestory.

Lokalita: v okolí obce je nádherná príroda  s možnosťou turistiky a aktívneho využitia voľného času. Za dedinou sa stavia wellness. V blízkosti - predajňa potravín aj zastávka autobusu. V obci je MŠ, ZŠ, pošta,knižnica,futbalové ihrisko,pohostinstvo 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.