Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
0911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom predaj Banská Bystrica-Hrochoť

Typ
Predaj
Ulica
Hrochoť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
138 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
29.06.2017
Aktualizované
08.10.2018
Romana Jasová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza 20 km od Banskej Bystrice v obci Hrochoť. Jedná sa o dvojpodlažný dom postavený na slnečnom, rovinatom pozemku s rozlohou 934 m2. Kolaudácia prebehla v r.1985. Dom je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave.

Dom má 3 izby plus kuchyňu, samostatnú špajzu, 2 x WC, jednu kúpelňu, dielňu, 2 komory, dreváreň a povalu. Rekonštrukciou prešli okná-plastové a nová kuchynská linka. Vykurovanie domu je elektrické-akumulačné pece na nočný prúd a tiež na tuhé palivo, čo sa dá využiť v kuchyni a krbové kachle v obývacej izbe.

Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Ako doplnkový zdroj vody slúži studňa. K domu patria dve záhrady s ovocnými stromami, viničom a i. Dom sa predáva aj so zariadením aj s náradím. 

Dispozícia: prízemie vstupná chodba, kúpelňa,WC, na pravo kuchyňa, na ľavo obývacia izba v ktorej sú schody a vedú na poschodie, kde sú dve spálne, WC a kumbál.

K domu sa momentálne prichádza cez susedov dvor, nakoľko je tam právo prechodu, ale aj to sa dá vyriešiť.

V obci je dobrá občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, zdrav. stredisko, lekáreň,Pošta, športový klub, multifunkčné ihriská, telocvičňa, kultúrny dom, obecná knižnica,folklórny súbor, obchody, pohostinstvá.


DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.