Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
0911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom predaj Banská Bystrica-Hrochoť

Typ
Predaj
Ulica
Hrochoť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
138 m2
Pridané
29.06.2017
Aktualizované
17.05.2018
Romana Jasová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza 20 km od Banskej Bystrice v obci Hrochoť. Jedná sa o dvojpodlažný dom postavený na slnečnom, rovinatom pozemku s rozlohou 934 m2. Kolaudácia prebehla v r.1985. Dom je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave.

Dom má 3 izby plus kuchyňu, samostatnú špajzu, 2 x WC, jednu kúpelňu, dielňu, 2 komory, dreváreň a povalu. Rekonštrukciou prešli okná-plastové a nová kuchynská linka. Vykurovanie domu je elektrické-akumulačné pece na nočný prúd a tiež na tuhé palivo, čo sa dá využiť v kuchyni a krbové kachle v obývacej izbe.

Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Ako doplnkový zdroj vody slúži studňa. K domu patria dve záhrady s ovocnými stromami, viničom a i. Dom sa predáva aj so zariadením aj s náradím. 

Dispozícia: prízemie vstupná chodba, kúpelňa,WC, na pravo kuchyňa, na ľavo obývacia izba v ktorej sú schody a vedú na poschodie, kde sú dve spálne, WC a kumbál.

K domu sa momentálne prichádza cez susedov dvor, nakoľko je tam právo prechodu, ale aj to sa dá vyriešiť.

V obci je dobrá občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, zdrav. stredisko, lekáreň,Pošta, športový klub, multifunkčné ihriská, telocvičňa, kultúrny dom, obecná knižnica,folklórny súbor, obchody, pohostinstvá.


DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.