Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom mezonetu v centre mesta Banská Bystrica

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
01.04.2022
Aktualizované
27.04.2022
Cena 700,00 €/mes.
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný mezonet v centre mesta Banská Bystrica. Rozloha mezonetu je 140 m2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Na spodnom podlaží sa nachádza otvorený priestor rozdelený na obývačku, kuchyňu, jedálenský kút a kúpeľňa so sprchovým kútom a s wc. V podkroví sa nachádza spálňa so vstavanými skriňami. Cena za prenájom je 700 €/mesiac + energie.
Voľný od 1.5.2022.
Na spodnom podlaží sa nachádza ešte samostatný priestor s rozlohou 40m2, ktorý je možné využívať aj ako kanceláriu. Má samostatnú kúpeľňu s wc. Cena prenájmu je 250,-€ + energie.
Pri prenájme bytu spolu s priestorom je cena za prenájom 900,-€ + energie.
Odporúčame vidieť.
Viac informácii v realitnej kancelárií.