Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
0907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RD bývanie prípadne podnikanie, aj viac generačné bývanie, Nový svet Banská Bystrica

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
270 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
16.03.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 275 000,00 €
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj zaujímavý rodinný dom v časti Nový Svet, v Banskej Bystrici. Rodinný dom má veľký potenciál, určite Vám odporúčam obhliadku tejto nehnuteľnosti.
Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 780 m2. Táto nehnuteľnosť ponúka viaceré možnosti užívania či už na bývanie, alebo podnikanie. Na záhrade je altánok, detské ihrisko, v lete bazén, ovocné stromy a kríky. Cez záhradu sa dá prejsť priamo do prírody do blízkeho lesa, lúky.
V súčasnej dobe je využívaný na bývanie dvoch generácii. Dva samostatné vstupy do každej bytovej jednotky.
Na prízemí sa nachádza bývanie so samostatným vchodom. Kompletná modernizácia bola robená v roku 2014. V roku 2017 bola vybudovaná prístavba na prízemí o jednu miestnosť, kde vznikla pracovňa so vstupnou chodbou. Dispozícia prízemia: vstup cez vonkajšiu terasu, kde sa nachádza sedenie s výhľadom do záhrady a na okolitú prírodu.
Cez vstupnú chodbu, ktorá je predelená a využívaná aj ako pracovňa sa dostaneme do kuchyne spojenej s miestnosťou, ktorá sa v súčasnosti využíva ako detská izba. Cez ďalšiu chodbu spojenú s odkladacím priestorom vstúpime do samostatnej spálne so šatníkom, do miestnosti s krbom využívanú teraz ako obývačku a spojenej kúpeľne s WC, ktorá je s oknom. V kúpeľni je sprchový kút.
Na prvom poschodí so vstupom od ulice po vonkajšom schodišti sa cez vstupnú chodbu s oknom, v ktorej sa nachádza skriňa na mieru, dostaneme do druhej bytovej jednotky s infra saunou, ktorá pozostáva s priestrannej chodby so vstupom do samostatných miestností ako sú: kuchyňa, ktorá má šikovnú špajzu, kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou, samostatnú miestnosť s balkónom, samostatnú spálňu so vstavanou skriňou na mieru, kúpeľňu spojenú s WC, ktorá je s oknom. V kúpeľni je sprchový kút. Zo vstupnej chodby vieme prejsť na vonkajšiu terasu so sedením s výhľadom na okolitú zeleň.
Na druhom poschodí /čiastočné podkrovie/ sú dve miestnosti kde v jednej je výstup na balkón. V tejto časti je predpríprava ako voda, kúrenie, odpad-možnosť investičného bývania ako tretí samostatný byt.
Strecha: Rovná - plech nad mandzardkou. Čiastočný krov nad 1. poschodím je kombinácia plechu s asfaltovým šindľom.
Kúrenie je na tuhé palivo, pec na peletky so zásobníkom, elektrické podlahové na prízemí v kuchyni , chodbe a pracovni.
Ohrev vody je novým tepelným čerpadlom a druhým záložným bojlerom, ktorý je umiestnený v kotolni.
Samostatná kotolňa, ktorá má dve miestnosti sa nachádza na prízemí so vstupom zo záhrady.
Stavba je murovaná: kombinácia pórobetónové tvárnice a tehla. Pôvodná stavba je zo 70 rokov. Rekonštrukcia bola prevedená 2014, 2016, 2017 prístavba.
Rodinný dom je zateplený a má vonkajšiu omietku.
Okná sú plastové. Pozemok je oplotený, možnosť parkovania viacerých motorových vozidiel pri dome vo dvore.
Nehnuteľnosť je voľná dohodou. Obhliadky sú možné po dohode v rôznom čase.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2021
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649