Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Jedinečná vila na Uhlisku v Banskej Bystrici vrátane nábytku

Typ
Predaj
Mestská časť
Uhlisko
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
615 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
12
Pridané
06.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj rodinnú vilu v pokojnej časti mesta a zároveň blízko centra Banskej Bystrici, vhodnú na bývanie ale aj na podnikanie napríklad v cestovnom ruchu.

Prezentáciu nehnuteľnosti môžete vidieť tu:
https://youtu.be/Gs5UQDVsR8A

Úžitková plocha budovy je 615m2 a pozemok má výmeru 738m2.

Z dispozičného hľadiska sa v čiastočne do terénu zapustenom podlaží nachádzajú dve izby, kuchynka, kúpeľňa s WC, práčovňou, kotolňou a skladom s priamym prístupom z dvora.
Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká miestnosť ktorá je v súčasnosti využívaná ako reštaurácia, kuchyňa, 3 izby a 2 kúpeľne.
Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza 6 izieb z ktorých každá má vlastné sociálne zariadenie pozostávajúce zo sprchového kúta, umývadla a WC.
Z technického hľadiska sa jedná o objekt vo veľmi dobrom technickom stave na ktorom je priebežne vykonávaná riadna údržba a objekt nemá potrebu opráv. Taktiež strecha je v dobrom stave s podstrešným priestorom ktoré je možné zobytniť nakoľko aj všetky rozvody médií sú vyvedené až do podstrešného priestoru.

V súčasnosti sa vila využíva ako 3-hveizdičkový penzión s príjemnou domácou atmosférou. Nehnuteľnosť sa predáva vrátane jej interiérového vybavenia čo robí požadovanú cenu ešte zauíjmavejšou.
Z hľadiska možného využitia je vilu možné využívať na bývanie ale aj na podnikanie v cestovnom ruchu, ako sídlo firmy, sociálne služby, alebo ako malé privátne zdravotné stredisko - ambulancie lekárov prípadne kombináciou týchto činností.

Vila bola postavená v 1944 roku a v roku 2013 prešla úplnou rekonštrukciou počas ktorej boli vyhotovené nové rozvody kanalizácie, vody, elektrickej energie a kúrenia. Taktiež boli vymenené všetky okná aj dvere ako aj ďalšie úpravy. Vo dvore je k dispozícii 5 garáži a parkovanie pre ďalšie motorové vozidlá je aj na vlastnom pozemku. Vila má do dvora 2 samostatné vjazdy so vstupnými bránami na diaľkové ovládanie. Celá nehnuteľnosť je vybavená monitorovacím, poplašnými a protipožiarnym systémom.

Veľkou výhodou je skutočnosť, že vila je na Liste vlastníctva zapísaná ako rodinný dom takže aj v prípade ak máte záujem ju využívať na podnikanie na jej kúpu môžete čerpať hypotekárny úver ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť.