Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nadštandardný 5 izb. byt novostavba prenájom Banská Bystrica

Typ
Prenájom
Mestská časť
Nový Svet
Ulica
Úľanská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
121 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 1 190,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na prenájom 5-izbový,mezonetový byt s rozlohou 121 m2 pre náročného klienta. Nachádza sa v novostavbe bytového domu na ul. Uľanská cesta, Banská Bystrica

Byt sa prenajíma kompletne zariadený s nadštandardným vybavením. Dokonalá orientácia izieb V-J-Z. K bytu patrí parkovacie miesto na uzatvorenom parkovisku a  pivnica 5m2, napojená na alarm.

Vybavenie: infra podlahové kúrenie - dokonalý tepelný komfort, klimatizácia, alarm a požiarna detekcia, dva balkóny, 100" projekcia, TV s HBO a prémiovými kanálmi, optický internet a wifi, akustické izolácie podláh a medzibytových stien zabezpečia úplné súkromie.

Výhody: vlastné uzatvorené parkovisko, malá kaviareň a presso stroj pre rezidentov zdarma, záhradná terasa s posedením, vonkajšia detská a oddychová zóna, kamerový systém, výsuvná terasa nad potokom Bystrica.

Lokalita: pokojná, slnečná lokalita obklopená prírodou, tiché prostredie, centrum mesta je vzdialené len 4 minúty od bytového domu, krásny výhľad priamo z bytu, potok pod balkónom, možnosť prechádzok a turistiky v okolí.

Cena: pri podpise zmluvy sa vypláca 2.340,-eur, kde je zahrnutý nájom plus vratný depozit vo výške 1000,-eur a sprostredkovateľský poplatok.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.