Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory s parkoviskom pre nákladnú dopravu

  • Domy a vily, Prenájom, Bánovce nad Bebravou | pic. 1
  • Domy a vily, Prenájom, Bánovce nad Bebravou | pic. 0
  • Domy a vily, Prenájom, Bánovce nad Bebravou | pic. 1
Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
15.12.2021
Aktualizované
31.05.2022
Cena 290,00 €/mes.
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom veľké parkovisko s kancelárskymi priestormi v Bánovciach nad Bebravou. Vhodné pre nákladnú autodopravu, parkovanie dodávok a kamiónov, prípadne pre menší autobazár. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.

Kancelárske priestory pozostávajú z väčšej kancelárie, ktorá má dve miestnosti a kuchynku, o výmere 37,5 m2 a menšej kancelárie, ktorá pozostáva z jednej miestnosti o výmere 19,5 m2. Sociálne zariadenie je spoločné a nachádza sa na chodbe. Do prenájmu je možné zobrať aj parkovacie miesta a to pre kamióny či dodávky. Kancelárie sa dajú prenajať aj samostatne alebo dokopy. 

Cena prenájmu je: - väčšia kancelária s kuchynkou 37,5 m2 - 290 €/mesiac

                            - menšia kancelária 19,5 m2 - 220 €/mesiac

                            - parkovacie miesto pre kamión - 40 €/mesiac

                            - parkovacie miesto pre dodávku - 20 €/mesiacZaujala Vás táto ponuka? Neváhajte a kontaktujte priamo makléra s ktorým si dohodnete obhliadku.

Kontakt: Lívia Hrnčiarová, tel.: 0951 027 994, mail: hrnciarova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky