Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 392 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 RODINNÉ DOMY / NOVOSTAVBY / KOMPLETNÉ REKONŠTRUKCIE /ZARIADENÉ

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
190 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
29.08.2018
Aktualizované
18.10.2021
Cena 355 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

176242 Ponúkame Vám na predaj-- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -- dva samostatne stojace rodinné- luxusne -zariadené domy / NOVOSTAVBY / v Bánovciach nad Bebravou , ležiacich na spoločnom pozemku s rozlohou 1000 m2 s dvoj-garážou , v tichej časti - vzdialenej 5 minút od centra mesta.

Plocha prvého 4 izbového domu : úžitková 140m2, s terasou 60m 2.Podlaha: dlažba. Okná: plastové- trojsklo. Vybavenie 2 x kúpeľna: rohová vaňa, sprchovací kút,  WC.Stav objektu: kompletná nová rekonštrukcia.

Druhý dom- 2 izbový   : úžitková 50m2,  s terasou 25 m 2 ..Podlaha: dlažba . Okná: plastové- trojsklo . Vybavenie 1 x kúpeľna: sprchovací kút,  samostatné WC.Stav objektu: kompletná nová rekonštrukcia, podkrovie s klimatizáciou . Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: Domy sa predávajú kompletne zariadené . Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, video-vrátnik, automatická brána .Prípojka na saunu .Oplotenie na celom pozemku . Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Na pozemku sa nachádza plynová prípojka, kanalizácia, studňa , závlahový systém ,  Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zimná záhrada, veľmi nízke náklady , solárne svetlá . Cena 355 000 €

Obhliadku vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky