Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nadežda Zaťková
zatkova@realitycomfortpd.sk
+421 905 439 857

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Slnečný 3-izbový byt 87 m2

Typ
Predaj
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
87 m2
Celková plocha
87 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
12.11.2020
Aktualizované
02.04.2021
Nadežda Zaťková REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 905 439 857

Popis nehnutelnosti

V tesnej blízkosti centra mesta Bánovce nad Bebravou ponúkame na predaj veľkometrážny, slnečný 3-izbový byt ( 87 m2) so samostatným kúrením. Byt sa nachádza na prvom poschodí z 3 (nie prízemie!) v tehlovom bytovom dome. Je kompletne zrekonštruovaný (výmena elektroinštalácie, murované jadro, plastové okná s vnútornými žalúziami, má samostatné kúrenie a ohrev teplej vody, v izbách je položená laminátová podlaha). Kúpeľňa a WC sú samostatné, obložené vkusným obkladom, na podlahe je keramická dlažba. K bytu prináležia 2 pivničné kobky, ktoré sa nachádzajú v suteréne bytového domu. Bytový dom prešiel čiastočnou revitalizáciou (výmena vchodových dverí, okien, výmena strechy).

Vzhľadom k jeho polohe neďaleko centra mesta je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť ako: úrady, lekári, lekárne, nemocnica, pošta, školy, škôlky, obchodné prevádzky, detské ihriská, park a pod.

Byt nemá žiadnu ťarchu, možnosť financovania cez HÚ,s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Bližšie informácie a obhliadky vám poskytne Nadežda Zaťková - 0905 439 857.Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.