Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nadežda Zaťková
zatkova@realitycomfortpd.sk
+421 905 439 857

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - 3-izbový byt v širšom centre mesta Bánovce n/B.

Typ
Predaj
Ulica
Strážovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Celková plocha
67 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
15.10.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 93 900,00 €
Nadežda Zaťková REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 905 439 857

Popis nehnutelnosti

Hľadáte byt v najlepšej časti mesta, bez ďalších veľkých investícií a ihneď k nasťahovaniu?

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt (67m2), nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového domu na Strážovskej ulici, v širšom centre mesta Bánovce nad Bebravou. Byt prešiel v r. 2014 rekonštrukciou, ktorá obsahovala výmenu okien za plastové s vnútornými žalúziami, výmenu podláh za laminátové a drevené, odhlučnenie stropu, vymurované jadro má vymenené všetky rozvody, upravená bola taktiež jeho dispozícia. Byt sa predáva čiastočne zariadený (viď foto): rohová kuchynská linka, sporák, varná doska, umývačka riadu a práčka a prináleží k nemu pivnica na prízemí.

Bytový dom sa nachádza v pešej dostupnosti od centra mesta a napriek tomu v tichej a zeleňou obklopenej lokalite. V minulosti prešiel kompletnou renováciou; je zateplený, vymenené sú okná a vchodové dvere za pastové, zvislé rozvody v stupačkách, vstup do vchodu je cez elektronický vrátnik. Vzhľadom k jeho polohe neďaleko centra mesta je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť ako: úrady, banky, školy, škôlky, potraviny, poliklinika – nemocnica, pošta, detské ihriská, park a pod.

Byt nemá žiadnu ťarchu, možnosť financovania cez HÚ, s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Bližšie informácie a obhliadky vám poskytne Nadežda Zaťková - 0905 439 857.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.