Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ -RODINNÝ DOM- Bánovce nad Bebravou / GARAŽ / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.10.2019
Aktualizované
05.05.2022
Cena 145 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177765 Ponúkame Vám na predaj- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -čiastočne zariadený 4 izbový rodinný  dom v  Bánovce  nad Bebravou s dvomi nadzemnými podlažiami a plochou strechou. Dom je úplne podpivničený . V podzemnom podlaží je garáž ,kotolňa ,sklad a schodište .V prvom nadzemnom podlaží je jedna izba s kuchyňou, halou , kúpeľňou , WC , špajzou , vstupom , schodišťom a loggiou . V Druhom nadzemnom  podlaží sú tri izby s chodbou , WC a loggiou.    Plocha: úžitková 140m2, pozemku 400m2, pivnice 70m2. Podlaha: parkety, dlažba. Okná sú  plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne - plynové. Na pozemku je situovaná samostatne stojaca murovaná garáž .Cena 145 000 € Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky