Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Sedlár
sedlar@mgreal.sk
0905 933 643

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Ulica
K Zornici
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
26 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 32 000,00 €
Richard Sedlár MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 933 643

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s veľkou záhradou vhodnú pre pestovateľov, ale aj na oddych a relax. Chatka je postavená na pozemku veľkom 700 m2, murovaná s drevenou prístavbou s rozlohou 26 m2 s dvoma izbami a je čiastočne podpivničená pre uskladnenie zeleniny a podobne. Súčasťou chatky je malý sklad na drevo a náradie. Elektrika s vlastnými hodinami, kúrenie na tuhé palivo malými kachlami, voda je neúžitková a toaleta je riešená suchou latrínou. V prípade obhliadky ma prosím kontaktujte.