Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

1 izbový byt Bánovce nad Bebravou / 40m2 / DUBNIČKA / KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Bánovce nad Bebravou Arrow

Na predaj 1 i VM byt 47 m2 v Partizánskom 2x balkón

Partizánske, Veľká okružná Arrow

Na predaj 1-izbový byt, 40 m², + parkovacie státie, novostavba Nové nábrežie, Partizánske, kúpou voľný

Partizánske, Nábrežná Arrow

Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice, byt 16 - 1 izbový, balkón

Trenčianske Teplice, Hviezdoslavova 1 Arrow

NA PREDAJ 1 izbový byt, 26 m2, Nováky, M.R:Štefánika 116/13

Nováky, M.R.Štefánika 116/13 Arrow