Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 343 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nadežda Zaťková
zatkova@realitycomfortpd.sk
+421 905 439 857

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - 2-izb. byt v novostavbe SEVERKA

Typ
Predaj
Ulica
J. Matušku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Celková plocha
81 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
07.07.2020
Aktualizované
01.04.2021
Nadežda Zaťková REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 905 439 857

Popis nehnutelnosti

VYBERTE SI SVOJE NOVÉ BÝVANIE V SEVERKE

Predstavte si ten pocit, keď po dlhom čase konečne nájdete to, čo hľadáte. Tomu pocitu sa len tak niečo nevyrovná, však? Byty v našej novostavbe sú navrhnuté tak, aby Vám tento pocit priniesli. Projekt novostavby bytov SEVERKA na ul. J. Matušku je nový projekt rezidenčného bývania v Bánovciach n/B., situovaný na začiatku mestskej časti Sever. Nové byty na predaj sú len 5 minút pešo od centra mesta, v tichej lokalite, v blízkosti prírody.

Bytový dom je navrhnutý ako 4 podlažný, kde na najnižšom podlaží sú situované kancelárie, ozdravovacie štúdio a pivničné priestory, ostatné 3 nadzemné podlažia sú obytné - spolu 12 bytových jednotiek (2 a 3 izbové byty). Každý byt ma loggiu a prináleží k nemu 1 pivničná kobka. S parkovaním si tiež hlavu lámať nemusíte - k projektu prislúcha aj vonkajšie parkovisko, ktoré garantuje 1 parkovacie miesto pre každý byt v cene.

Momentálne je bytový dom v štádiu ukončenia výstavby hrubej stavby, s predpokladaným termínom kolaudácie marec 2021. Byt "4B" sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží (3.poschodie). Konečná cena 2-izb. bytu "4B" o celkovej výmere 81 m2 (byt 58,03 m2 plus loggia 6,61 m2, pivnica 3,60 m2, 1 parkovacie miesto 13 m2 a podiel na spoločných pozemkoch) je 84.032 EUR vrátane DPH.

Architektonické a materiálové riešenie bytového domu je postavené na použití čistých a jednoduchých tvarov. Materiálové a farebné riešenie nadväzuje na prírodný ráz miesta. Vysoký dôraz je na kvalitu použitých materiálov a technológií. Stavba je postavená z kvalitnej tehly Porotherm, zatepená bude polystyrénom a minerálnou vlnou. Byty sú ponúkané na predaj v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou, vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor, sanitu a pod. Plynové podlahové vykurovanie, so samostatným meraním v každom byte a solárne panely na streche pre ohrev teplej vody garantujú nízke náklady na bývanie.

Pri kúpe bytu získate ako bonus od REALITY COMFORT nasledovné služby architekta z designového štúdia ARTAMI :

- Analýza existujúceho stavu bytu

- Pomoc pri definovaní potrieb a požiadaviek klienta

- Odporúčania a rady ohľadom dispozičného riešenia a farebnosti

Bližšie informácie Vám poskytne na tel.č. 0905 439 857 p. Naďa Zaťková.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza