Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - DVOJDOM - kompletná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
265 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.02.2020
Aktualizované
25.03.2020
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

 Ponúkame Vám na predaj  EXLUZÍVNE IBA U NÁS kompletne zariadený rodinný dom , ktorý je riešený ako dvoj-dom v - Bánovce nad Bebravou -tvorený dvoma samostatnými obytnými jednotkami na pozemku s celkovou výmerou 890 m2. Dom bol kolaudovaný v roku 2007.

1.časť domu -výmera 214 m2 . Po kompletnej rekonštrukcii , s kompletným zariadením + elektronika . Na pozemku pred vstupom do domu s automatickou bránou sa nachádza garáž o výmere 51 m2 . Dispozičné riešenie -

prízemie -2 x vstupná chodba , kuchyňa s obývačkou / 50 m2 / , samostatne WC s umývadlom ,práčovňa ,technická miestnosť ,

poschodie - 3 x izba kúpeľňa so sprchovacím kútom + WC..

povala / 40 m2 /

Vykurovanie -podlahové - plynové , vnútorný krb , alarm . Riešenie terasy s altánkom / 22 m2 / umožňuje úplne súkromie .Parkovanie je veľmi dobre riešené štyrmi parkovacími miestami vedľa pozemku a tromi priamo vedľa domu.

2. časť domu -výmera 99 m2 . Po kompletne novej rekonštrukcií - s kompletne novým  zariadením , nové spotrebiče v záruke !! Pred vstupom do domu sa nachádza prekrytá terasa o výmere 9,4 m2 .Dispozičné riešenie - 

prízemie - vstupná chodba ,kuchyňa s jedálňou / 14 m2 / , obývačka / 27 /m2  ,spálňa ,kúpeľňa so sprchovacím kútom + WC ,komora , technická miestnosť ,

poschodie -2 x podkrovná menšia izba , úložné priestory . 

Vykurovanie - podlahové + radiátory .Možné parkovanie vedľa domu . Alarm .

Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186.

Cena 323 000 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky