Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 438 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám dom, 751 m2 pozemok, Bánovce nad Bebravou

  • Domy a vily, Predaj, Bánovce nad Bebravou | pic. 0
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
350 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
12.12.2019
Aktualizované
11.09.2020
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Vaše Reality s.r.o. - realitná kancelária - ponúkame Vám na predaj dom - objekt, v ktorom bol pôvodne obchod, v obci  Bánovce nad Bebravou, časť Horné Ozorovce. Objekt je vhodný na  sklad, obchod, ale aj na zrekonštruovanie pre 4 bytové jednotky, popr. 1 veľký dom, bývalý kultúrny dom. Úžitková plocha 350 m2. Stav objektu je pôvodný, strecha časť: sedlová so škridlou, časť rovná pokrytá ter papierom. Objekt je napojený na elektrinu, vodu, plyn, kúrenie je radiátormi, dom má plynový kotol, odpad vedie do žumpy, kanalizácia je v príjazdovej ceste. Má 4 komíny,  1 WC, plastové okná. Objekt je postavený na pozemku o rozlohe 751 m2 z toho zastavená plocha je 350 m2. Cena 199 000 €.

kontakt: 0915317054, email: soltisova@vasereality.sk, ID č.177941

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky