Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 437 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ /RODINNÝ DOM / CENTRUM / Bánovce nad Bebravou / GARÁŽ

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.01.2020
Aktualizované
11.09.2020
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177960 Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na predaj rodinný dom v CENTRE- Bánoviec nad Bebravou- s dvomi nadzemnými podlažiami a garážou. Na prízemí je vstupná chodba ,kuchyňa ,vstup do garáže , kotolňa so samostatným WC ,špajza so vstupom do podpivničeného priestoru . V prvom nadzemnom podlaží sú 3 izby , kúpeľňa so sprchovacím kútom + WC , a samostatná špajza. V druhom  nadzemnom podlaží sú 3 izby , kúpeľňa s vaňou + WC a priestranný balkón . Plocha: Pozemku 800m2, zastavaná 270m2,  pivnice 20m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: plynové. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: CENTRUM mesta ,tiché prostredie, zimná záhrada. Cena 133 000 € Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186

OZNAM!  Od 31. marca na základe Opatrenia ÚVZ SR v oblasti prevádzky realít, je povolená aj osobná prehliadka nehnuteľností, samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, dezinfekcia). Hygienické opatrenia si dohodneme a potvrdíme individuálne pri dohodnutí termínu obhliadky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky