Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Lukratívny rodinný dom, Partizánska, Bánovce nad Bebravou 1204m2

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
11
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.01.2021
Aktualizované
12.04.2021
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny rodinný dom so zastavanou plochou 972 m2 na pozemku s rozlohou 1204 m2.

RODINNÝ DOM: Pozostáva z prízemia určeného na podnikateľské účely a dvoch ďalších podlaží využívaných na bývanie. Rodinný dom je postavený z materiálu YTONG a strecha je kvalitná škridla. Rodinný dom má dve bytové jednotky. Každá bytová jednotka má vlastnú kuchyňu s kuchynskou linkou, obývačku, spálňu, dve detské izby, dve kúpeľne, šatník a priestrannú chodbu.

Dispozícia:

Po vstupe do rodinného domu sa nachádza schodisko po ktorom sa dostaneme k samostatným bytovým jednotkám.

1. BYT - Pozostáva z veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, kde sa nachádza krb a kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou a s dvoma umývadlami. Obklady v kúpeľni sú kvalitné keramické. Točité schody z dubového dreva vedú na druhé poschodie, kde je druhá kúpeľňa so sprchovým kútom, veľký šatník, dve detské izby a spálňa so šatníkom.

2. BYT - Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky z ktorej vedú točité schody z dubového dreva na poschodie, kde sa nachádza galéria, ktorá sa dá využiť na rôzne spôsoby – knižnica, office atď. Obývačka je spojená s kuchyňou, ďalej je na prvom poschodí spálňa so vstavanou skriňou a veľká kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou a s dvoma umývadlami. Z chodby vedú drevené schody na druhé poschodie, kde sú dve detské izby a druhá kúpeľňa so sprchovým kútom.

Prízemie - Na prízemí rodinného domu sa nachádza garáž pre dve autá z ktorej je možnosť sa dostať ku hlavnému schodisku, ktoré vedie k dverám bytov. Ďalej na prízemí sa nachádzajú firemné priestory určené na podnikanie. Priestory pozostávajú z troch kancelárií, kúpeľne s WC, technickej miestnosti, dvoch garáží - každá má dve parkovacie miesta. Ďalšie autá sa dajú parkovať na veľkom pozemku s dlažbou, ku ktorému je prístup cez dve elektrické brány.

Pozemok: Je rovinatý. Okolie domu zdobí presklený altánok pre romantické alebo rodinné večery, ktorý sa dá využiť aj v zime, keďže je vykurovaný a zároveň cez leto je klimatizovaný. O záhradu sa starali záhradníci, je krásne upravená. Na pozemku je studňa, na ktorú je napojená závlaha na trávnik.

Lokalita: Tento priestranný rodinný dom je postavený neďaleko centra mesta (5 minút), kde je kompletná občianska vybavenosť. Škola, Škôlka, nemocnica, MHD, pošta, obchodné domy, kaderníctvo, námestie, okolité firmy atď.

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/YXH-0P-zXA4

Cena: 389 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta

tel.: +421 911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.ENG

Exclusive family house, Partizánska, Banovce nad Bebravou 1204sqm.

Delta Property is proud to present you exclusive family home with a built-up area of 972 sqm and full land size of 1204 sqm.

House: The house contains three floors. Ground floor is prepared for business use. The other two floors contain two separate flats. There are two three bedroom flats. House is built from YTONG block. Roof is made of high quality tiles.

Disposition:  

After the entrance into the house there is a staircase which leads to the flats.

1st Flat – Contains spacious open plan kitchen –living area with beautifully built-in fireplace. Bathroom has large corner bath and high quality ceramic tiles. Spiral staircase leads to the second floor. There are two bedrooms plus master bedroom with its own walk – in closet. Family bathroom with shower and large storage space.

2nd Flat – Contains entrance hall with open plan kitchen - living area. Master bedroom with its en suite with a large corner bath and double sink. There is a spiral oak staircase which leads to the open gallery. It can be used as an office or study. On the 2nd floor there are another two bedrooms and bathroom.

Ground floor – On a ground floor you will find a double garrage with enterance to the staircase. There is also business area and utility room. Three offices, toilet and bathroom with a shower.

Land – Multiple parking space with electric gate. Heated glazed gazebo, with air condition. The garden is well kept in great condition by a professional gardener. There is the well which is connected with garden watering system.

Location – This spacious family home is built close to the city center in a quiet area. All main amenities are just few minutes away. School, nursery, bus stop, post office, hospital, shops and cafes.

Price: 397 900 €

Real Estate Agent: Ing. Martin Grunta, +421 911 083 672

Real Estate Agency DELTA PROPERTY is a member of Real Estate union SR and we follow Real Estate Codex. The showing price is final and it includes commission for estate agency, legal services are provided by low company, we take responsibilito to pay a standart fee at the cadastral office, free morgage and financing advice.