Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 159 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Noška
noska@vasereality.sk
0905952627

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

177758 Rodinný dom 3+1 Banka - pozemok 1039 m2 - Piešťany 1 km

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
170 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.10.2019
Aktualizované
10.08.2020
Ján Noška VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177758 Rodinný dom 3+1 Banka - pozemok 1039 m2 - Piešťany 1 km

Ponúkame Vám na predaj krásny , tichý a útulný 3 izbový rodinný dom postavený na vlastnom pozemku o veľkosti až 1039 m2, nachádzajúci sa len 1.kilometer od kúpeľného mesta Piešťany. Dom je postavený a osadený z vnútra pozemku v miernom svahu nad príjazdovou cestou,čím sa dosiahlo dokonalé súkromie a odhlučnenie bývania. Stromy, záhrada a okolie domu pripomínajú skôr pohodové bývanie v lese či lesoparku. Dom prešiel v roku 2012 značnou rekonštrukciou, pri ktorej bola rekonštruovaná strecha, bol komplet zateplený, boli vymenené kvalitné okná s bezpečnostnými vonkajšími roletami, podlahy,interiérové dvere,vchodové bezpečnostné dvere a ústredné kúrenie.  Dom má jednu kúpeľňu a dve samostatné splachovacie WC. Súčasťou domu je aj tzv.letná kuchyňa s linkou a ďalšími dvoma miestnosťami slúžiacimi ako sklad a dielňa . Tieto miestnosti sú po drobnej prerábke vhodné aj na bývanie , čím nám vznikne až 5.izbový dom s dvoma kuchyňami. Je vykurovaný plynom - má kondenzačný kotol, ale je tu možnosť kúrenia aj drevom - má aj kotol na tuhé palivo - náhradná možnosť kúrenia v prípade odstávky plynu či elektriky. Predáva sa čiastočne zariadený. Súčasťou nehnuteľnosti je veľká záhrada s mohutnými ihličnanmi,v ktorej je vybudovaný altánok s krbom, ideálny na príjemné letné posedenia s rodinou a priateľmi. Na pozemku je vlastná studňa.Voda v dome je vlastná,obecná je na hranici pozemku. Veľkou výhodou je tiež možnosť parkovania vo vlastnej garáži . IDEÁLNE TICHÉ BÝVANIE S MAXIMOM SÚKROMIA a to len na skok od mesta !!! Cena je 249000 eur.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 952 627, alebo mailovej adrese noska@vasereality.sk

Právny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania  - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 95 26 27