Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Investičný stavebný pozemok 1850 m2 pri kúpeľnom ostrove Banka - Piešťany

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Banka | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Ulica
Bananská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1850 m2
Pridané
04.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Cena 110,00 €/m2
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179458 - VAŠE REALITY ​​- ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1850m2 v bezprostrednej blízkosti piešťanských kúpeľov v obci Banka určenej zástavbu samostatne stojacich rodinných domov. Pozemok je rovinatý, slnečný, orientovaný na západ, oplotený, poskytuje dostatočné súkromie na relax a oddych. Prístupová cesta je od kúpeľov z asfaltovej komunikácie. K dispozícii je štúdia dvoch variant na výstavbu rekreačných dvojdomov /zašlem na požiadanie/, na ktorú bolo v minulosti vydané územné rozhodnutie aj stavebné povolenie, ktoré však nie je problém obnoviť. Zastavovacia štúdia spĺňa parametre luxusného bývania. Šírka pozemku obdĺžnikového tvaru je 13 m a dľžka je 147 m.​  Všetky IS: elektrina, vodovod, plyn a kanalizácia sú pri pozemku. V prípade záujmu zabezpečíme projekt​y na výstavbu dom​ov, ktoré vychádzajú zo zastavovacej štúdie.


CENA 110 €/m2 + dohoda

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky