Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM dvojgarzonka 45 m² BANKA, Športová

Typ
Prenájom
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
45 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
15.06.2018
Aktualizované
02.02.2023
Cena 500,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

176112 - V blízkosti kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka na Športovej ulici ponúkame na prenájom byt typu LOFT (dvojgarzónka) situovaný na prízemí tehlového rodinného domu so samostatným vchodom a súkromím. Úžitková plocha bytu je 45 m2, dispozične pozostáva: zádverie, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, otvorená obývačka s kuchynským kútom prepojená so spálňou.  Kuchynská linka je s plynovým šporákom, podlahy sú keramické, drevené 500 €/mesiac okná. Výborná poloha, množstvo zelene, príjemní susedia, dostupnosť - škola, škôlka, autobus, obchody, centrum. Voľný ihneď. Max. 3 osoby, nefajčiar, Pri podpise zmluvy platba 1x nájom + 2x depozit.
Cena 400 €/mesiac + 100 energie


Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk