Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 627 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM dvojgarzonka 45 m2 BANKA, Športová

Typ
Prenájom
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
45 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
15.06.2018
Aktualizované
25.02.2021
Cena 400,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

176112 - V blízkosti kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka na Športovej ulici ponúkame na prenájom byt typu LOFT (dvojgarzonka) situovaný na prízemí tehlového rodinného domu. Úžitková plocha bytu je 45 m2, dispozične pozostáva: zádverie, chodba, kúpelňa so sprchovým kútom, samostatné WC, otvorená obývačka s kuchynským kútom prepojená so spálňou.  Kuchynská linka je s plynovým šporákom, podlahy sú keramické, drevené EURO okná. Výborná poloha, množstvo zelene, príjemní susedia, dostupnosť - škola, škôlka, autobus, obchody, centrum. Voľný ihneď. Max. 3 osoby, nefajčiar, Pri podpise zmluvy platba 1x nájom + 2x depozit.
Cena 400 euro/mesiac s energiami


Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk