Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 3-izbový RD, pozemok 1471m2, Baloň okres Dunajská Streda

Typ
Predaj
Mesto
Baloň
Ulica
Baloň
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
90 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
07.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj starší 3 - izbový rodinný dom v obci Baloň - okres Dunajská Streda. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1471 m2 pričom časť pozemku s výmerou 676 m2 je na LV evidovaná ako zastavané plochy a nádvoria a časť s rozlohou 795 m2 ako záhrada. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej presklenej verandy, 3 izieb a ďalších dvoch miestností vhodných na zriadenie kuchyne, kúpeľne alebo ďalšej izby.

STAV DOMU:
Dom ponúkame na predaj v pôvodnom stave, je suchý - nevlhne, skolaudovaný bol v 60tych rokoch, postavený je z tehly. Na valbovej streche sa nachádza škridla. Kúrenie bolo riešené formou plynových gamatiek, k dispozícií je samozrejme elektrina a voda zo studne na pozemku. Na pozemku sa nachádza aj murovaná hospodárska budova s 3 miestnosťami. Dom je po menšej rekonštrukcií vhodný na celoročné bývanie alebo aj na trávenie víkendov pre milovníka záhradky, prírody a relaxu s možnosťou rybolovu v blízkom okolí. Pozemok je z časti oplotený, posledný na tichej ulici a nachádza sa na okraji obce pričom susedí iba s jedným susedom.

LOKALITA:
Dom sa nachádza cca 65 km od Bratislavy, 9 km od Veľkého Medera, 2km od ramena Dunaja.

/ 3 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM / VEĽKÝ ROVINATÝ POZEMOK / NEZARIADENÝ / BALOŇ / OKRES DUNAJSKÁ STREDA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.