Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM, skladové priestory v zateplenej, vykurovanej hale, Blatné.

  • Komerčné priestory, Prenájom, Pezinok, Báhoň | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Pezinok
Mesto
Báhoň
Ulica
Potočná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
592 m2
Celková plocha
592 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 5,00 €/m2/mes.
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej výrobno - skladovej budove, ktorá sa nachádza v stráženom areály na okraji obce Báhoň. Priestor sa nachádza na prízemí, jeho výmera je 592 m2.

V hale je nová podlaha z lešteného betónu, led osvetlenie, výška stropov 7 m, samostatná garážová brána.Hala má samostatné merače všetkých médií /voda, plyn, elektrina/ a plynové kúrenie. K hale je možné si prenajať administratívne zázemie na poschodí.

Celý areál je kompletne oplotený, zabezpečený kamerovým systémom a jednotlivé objekty sú zabezpečené alarmom. V areály sa nachádza 5 objektov. Ku všetkým je zabezpečený prístup po novovybudovaných betónových cestách. K dispozícii sú parkoviská, odstavné betónové, alebo spevnené plochy.

Cena: 2.960,- €/ mesiac + energie + DPH

TOPPONUKA