Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM, skladové priestory v zateplenej, vykurovanej hale, Blatné.

Typ
Prenájom
Okres
Pezinok
Mesto
Báhoň
Ulica
Potočná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
635 m2
Celková plocha
635 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
31.01.2024
Cena 6,50 €/m2/mes.
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej výrobno - skladovej budove, ktorá sa nachádza v stráženom areály na okraji obce Báhoň. Priestor sa nachádza na prízemí, jeho výmera je 635 m2.

V hale je nová podlaha z lešteného betónu, led osvetlenie, výška stropov 7 m, samostatná garážová brána.Hala má samostatné merače všetkých médií /voda, plyn, elektrina/ a plynové kúrenie. K hale je možné si prenajať administratívne zázemie na poschodí.

Celý areál je kompletne oplotený, zabezpečený kamerovým systémom a jednotlivé objekty sú zabezpečené alarmom. V areály sa nachádza 5 objektov. Ku všetkým je zabezpečený prístup po novovybudovaných betónových cestách. K dispozícii sú parkoviská, odstavné betónové, alebo spevnené plochy.

Cena: 4.130,- €/ mesiac + energie + DPH

TOPPONUKA