Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Domček v tichej lokalite - Bacúch

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Bacúch
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
698 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
28.05.2021
Aktualizované
05.01.2022
Cena 89 900,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk – Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej lokalite obce Bacúch, okres Brezno, ktorá sa rozprestiera medzi Fabovou hoľou a Nízkymi Tatrami, 15km od okresného mesta Brezna. Dom bol postavený v r. 1980, prešiel čiastočnou rekonštrukciou - kompletne prerobená kúpeľňa s toaletou, nové rozvody vody, vymenené plastové okná, je tu zavedená elektrina (pôvodná), voda obecná a odpad - septik. V dome sú betónové podlahy, na ktorých je položené linoleum, v kúpeľni a na toalete je keramická dlažba. Kúrenie zabezpečuje el. kotol - ústredné kúrenie. V suteréne sa nachádza chodba, malá pivnica, 2 prechodné izby (v jednej je špajza a vývod na vodu) a technická miestnosť. Prízemie pozostáva z chodby, kuchyne, 3 izieb, špajzy, kúpeľni a toalety. Z chodby vedie vstup na priestranné, pochôdzne podkrovie, ktoré je možné zobytniť. Na pozemku stojí hospodárska budova napojená na elektrinu, kde je garáž a väčšia miestnosť. Vedľa garáže stojí suché wc a drevená mini chatka s chlievikom. V záhrade sú vysadené ovocné stromy a kríky - čerešňa, brodkyňa, maliny, ríbezle a iné kroviny. Dom svojou pokojnou polohou ponúka ideálne miesto na trvalé bývanie a rekreáciu. Okolie ponúka ticho, čistý vzduch, tesnú blízkosť prírody a jedinečnosť tohto miesta bude patriť Vám… Nájdete tu športové stredisko, obchody, školu, škôlku, detské ihriská, cyklotrasy a minerálny prameň Boženy Ňemcovej.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo-všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Na našej stránke breznoreality.sk nájdete aj iné, podobné nehnuteľnosti.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.