Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku so starším rodinným domom

Typ
Predaj
Mesto
Báč
Ulica
Báč
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
122 m2
Celková plocha
122 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 169 000,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj pozemok v obci Báč so starším rodinným domom z roku 1945. Dom s garážou a hospodárskymi budovami stojí na veľkom pozemku s výmerou 800 m2. Nachádza sa v tichej bočnej ulici v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej cesty. Zastavaná plocha je 345 m2 a úžitková 122 m2. Cena za túto ponuku je stanovená na základe ceny pozemku a existujúce stavby sú ponúkané ako bonus, ktorý sa môže a nemusí využiť. Rodinný dom je už dlhší čas neobývaný a ponúka sa v pôvodnom stave. Stavba si vyžaduje úplnú rekonštrukciu, prípadne sa môže strhnúť a na pozemku sa postaví od základov nový dom. Štvorizbový dom je postavený z 50 cm hrubých tehál a je čiastočne podpivničený. Ide o klasickú vidiecku stavbu s verandou a priechodnými izbami. Kuchyňa je samostatná. V dome je aj kúpeľňa, ale kanalizáciu treba dokončiť. Kanalizácia je vyvedená už na pozemku, ale chýba napojenie k nehnuteľnosti. V dome okrem predpripravenej kanalizácie, je aj mestská voda, plyn a elektrina. Obec Báč sa nachádza iba pár kilometrov od Šamorína a necelé dva kilometre od hrádze Dunaja, ktorá je vyhľadávaným miestom pre relax a zábavu. Necelé dva kilometre od obce sa navyše v obci Kyselica nachádza aj kompa cez Dunaj.  Samotná obec Báč disponuje pomerne dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu obchody, reštaurácia, pošta, golfový areál, lekár či škôlka. Z obce je navyše aj dobré dopravné spojenie, pretože obec Báč sa nachádza priamo na spojnici medzi Šamorínom a Dunajskou Stredou

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 169 000 €

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 20 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com