Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MODERNÁ NOVOSTAVBA RD 4 IZBOVÁ- 5 KM OD ŠAMORÍNA V OBCI BÁČ NA KLÚČ JESEŇ 2022

Typ
Predaj
Mesto
Báč
Ulica
veterná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
19.03.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 249 990,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj 4 izbový, s moderným dizajnom  rodinný dom vo výstavbe - novostavbu - v obci Báč vedľa Šamorína v blízkosti Dunajskej Stredy., priamo vedľa 63 cesty hlavným ťahom do Bratislavy na R7.
Samostatný rodinný dom je ponúkaný na predaj kompletným dokončením na kľúč po kolaudácii Rozloha pozemku je 675m2 zastavaná plocha 130m2 -úžitková plochy rodinného domu je 115 m2.
RD je výhodnou alternatívou bývania za priateľnú  cenu v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou.
Novostavba sa predáva skolaudovaný  s elektrickým podlahovým kúrením) s vlastnou záhradou a vonkajším parkovacím miestom pre 2 auta, dokončenie je do štandardu. / kompletizácia interiéru- podlahy, kúpeľňa, sanita, dvere, kompletne- elektroinštalácie, terénne úpravy, oplotenie, kuchynskej linky komplet 3 ks šatník, jedálenský stôl a stoličky v cene /. Predpokladané dokončenie rodinného domu je leto/ 2022. Rodinný dom je určený aj pre viacdetné rodiny , a ktoré hľadajú príjemný, komfortný a plnohodnotný domov pre seba a svoju rodinu. .V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, rada Vám zabezpečím osobnú obhliadku rodinného domu! Dom je vybavený nadštandardne aj s kuchynskou linkou s 3 šatníkmi ako aj jedálenským stolom a stoličkami. Elektrické žalúzie sú na oknách. Predpríprava alarm, klíma, zabezpečovacie zariadenie, zavedené v dome.
Kontakt: 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit
Cena : 249 990 € vrátane provízie RK -právnym a hypotekárnym .poradenstvom /vybavenie úveru / .Dokončenie domu približne neskoré leto - jeseň 2022 . Rezervovať už sa dá teraz!.
.email: chrenko@chateaureality.sk. alebo www.chateaureality.sk