Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KRÁSNY SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 19 KM OD ZVOLENA

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Babiná
Ulica
Plánkova
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2270 m2
Pridané
11.08.2022
Aktualizované
07.12.2022
Cena 19 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj mierne svahovitý pozemok s rozlohou 2270m2, určený na výstavbu rodinného domu v obci Babiná, momentálne vedený ako trvalý trávnatý porast. K dispozícii je kladné vyjadrenie obce k výstavbe. Inžinierske siete sú v blízkom dosahu približne 100 metrov - elektrika, kanalizácia, plyn aj obecný vodovod. 

Nachádza sa v tichom prostredí, s nádherným panoramatickým výhľadom na Pliešovskú kotlinu, nad Plánkovou ulicou. Zo zadnej strany okolie obklopujú  Štiavnické vrchy.

V obci je obchod, pohostinstvo, materská škôlka. Základná škola je v susednej Dobrej Nive vzdialenej 5 kilometrov, počas školského roka funguje pravidelná školská autobusová doprava. Cez obec vedie niekoľko cyklotrás a turistických chodníkov.

Vzdialenosť k najbližším mestám - Zvolen 19 km, Krupina 10 km, Banská Štiavnica 26 km a Banská Bystrica 43 km.

Pozemok vďaka svojej veľkej rozlohe ponúka dostatočné súkromie, a taktiež je umiestnený na konci dediny, kde je minimálna premávka, čo považujem za veľké pozitívum a okamžitá dostupnosť do okresných miest Zvolen a Krupina je taktiež vyhovujúca. Vychutnajte si zábery z dronu na okolitú prírodu.V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.